Görseller tamamıyla temsili ve açıklama amaçlıdır. Araç henüz Türkiye pazarında mevcut değildir. Avrupa ülkelerinde ticarileştirilmesinin yaklaşık 2023 yılı sonunda gerçekleşmesi beklenmektedir, Türkiye’ye geliş tarihi için takipte kalın.
Gösterilen renkler ve detaylar, örneğin teknik ve/veya üretim ve/veya ticari nedenlerle araç satışa sunulduğunda mevcut olmayabilir veya değişiklik gösterebilir. Bazı resimler, standart olmayan ve araç hazır olduğunda özel bir talep ve ek ödemeye tabi olacak aksesuar ve/veya donanımları içermektedir.
icona separatore

TAMAMEN ELEKTRİKLİ İLK JEEP®

Eşi görülmemiş bir maceraya hazır olun. Yeni Jeep® Avenger 1st EDITION, elektrifikasyon dünyasına benzersiz bir stil ve güç kombinasyonu ile giriş yapıyor.

Jeep Compass

İKİ RENKLİ 18'' JANTLAR

Jeep Compass

%100 DİJİTAL ARAYÜZ

Jeep Compass

HANDSFREE ELEKTRİKLİ BAGAJ KAPAĞI

Jeep Compass

ARKA KAMERA & 360° PARK SENSÖRLERİ


Yılın Otomobili: Oyunun kurallarını değiştirecek

İlk %100 elektrikli yeni Jeep® Avenger, Car Of the Year başarısı ile; mobilitenin geleceğini yeniden tanımlayacağının ve tüm dünyadaki küçük SUV'ler için yeni bir standart belirleyeceğinin sinyallerini verdi. Ve böyle düşünen sadece biz değiliz: yeni Jeep® Avenger, 2023 Yılının Otomobili.

DIŞ MEKAN
HAYRAN KALACAĞINIZ ÖZELLİKLER

Macera, sınırları aşmak, keşfetmek ve kendinizi yepyeni bir dünyada bulmak anlamına gelir. Dikkat çekici 18'' alaşımlı jantlar, 360° gövde koruma özelliğiyle en kompakt elektrikli Jeep®'in kaslı yapısı ile mükemmel uyum sağlar.
Cesur estetiği, Jeep®'in ikonik kişiliğini yansıtır: kendine özgü yedi yuvalı ızgarası, tasarımı güçlendiren, kontrast oluşturan siyah tavan ve ön ve arka tamamen LED farlar, Avenger'ın ilk bakışta fark edilmesini sağlar.

İÇ MEKAN
ÖZGÜRLÜĞÜ YANSITAN DUYGULAR

Jeep® Avenger'ın modern ve dijital iç tasarımı, sürüş deneyiminizin özgürlüğü ve mükemmel işlevselliği ile bağlantılı bir deneyimle uyum sağlar. Yeni SUV'unuza ne kadar çok şey sığdığına inanamayacaksınız: Saklama bölümümüze çantanızdaki her şeyi sığdırabilirsiniz. Akıllı telefonunuz, ev anahtarlarınız, su şişeniz, makyaj çantanız ve güneş gözlükleriniz gibi çantanızın içinde bulunan her eşya, arabanıza biner binmez yerini bulur. İster günlük yaşam, isterse hafta sonu gezileri olsun, her şey için akıllı ve düzenli bir alan mevcuttur.
Her yolculuk, deneyimlenmesi gereken bir maceraya dönüşür. Özel olarak sarı ve siyah renklerde tasarlanmış sıcak ve rahat koltuklar, gösterge panelinin sarı renkli vurguları ve duygularınızı renklere dönüştüren çok renkli ortam ışıkları sayesinde yolculuğunuzu takip edin.

Jeep Compass
Jeep Compass
Jeep Compass
Jeep Compass
icona separatore

TAMAMEN ELEKTRİKLİ PERFORMANS
PAYLAŞILAN DENEYİMLER

Stressiz, ikna edici bir deneyim yaşayın. %100 elektrikli ilk Jeep®, bir Jeep® sürüş performansını ve heyecanını tamamıyla elektrikli bir güçle birleştirir. Sürüş kolaylığı: 100 kW DC hızlı şarj ile 30 km menzil elde etmek için 3 dakikalık şarj yeterlidir - kahve molanız sırasında ortalama günlük tüketimi
şarj edin.
Sizin için en iyi şarj çözümünü seçme özgürlüğü: Avenger ile size eksiksiz bir şarj çözümleri seti sunulur. Günlük işlerden yorulduğunuzda, şehirden çıkın ve yeni SUV'unuzu kullanarak sıfır emisyon özgürlüğünü yaşayın.

400 Km
550 km şehir içi
* tahmini WLTP elektrikli menzil
30 dakika
100 kWh DC hızlı
şarjda %80
156 HP

Elektrik gücü
100 kWh

Batarya şarj

100% JEEP® KAPASİTESİ
ELDE ETTİKLERİNİZ

Otomotiv seçerken; beğendiğimize yönelmekle kalmayıp bizi, karakterimizi en yansıtan modeli seçiyoruz.

Yeni Jeep® Avenger, kompakt boyutu ile kararlılığı ve maceracı ruhuyla ön plana çıkar. Ayrıca Selec-Terrain® ve Yokuş İniş Kontrolü teknolojisi yağmur, kar, kaygan zemin gibi her türlü yol koşulu ve her türlü hava koşuluna adapte olmanızı sağlar; Yeni Jeep® Avenger ve cömert yerden yüksekliği ile en zorlu koşulların bile üstesinden gelirsiniz.

TEKNOLOJİ VE GÜVENLİK
HAYALİNİZDEKİ ÖZGÜRLÜK

Yeni Jeep® Avenger yolculuklarınızı daha da kolaylaştırır ve sürüş deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşır.

Yeni Jeep® Avenger'da iki adet 10.25" dijital panele ek olarak; %100 dijital TFT ve Uconnect bilgi-eğlence sistemi yer almakta. Ayrıca kablosuz şarj ünitesi ile akıllı telefonunuzu kolayca bağlayıp şarj edebilirsiniz.